Auslogics Disk Defrag Pro Serial

Auslogics Disk Defrag Pro lizenz, Auslogics Disk Defrag Pro lisans, Auslogics Disk Defrag Pro activation key

Auslogics Disk Defrag Pro en série, Seriell, serye, serie, seriale
Auslogics Disk Defrag Pro Key, Auslogics Disk Defrag Pro serial, Auslogics Disk Defrag Pro lisans anahtari, Auslogics Disk Defrag Pro etkinlestirme anahtari, Auslogics Disk Defrag Pro full key, Auslogics Disk Defrag Pro full, Auslogics Disk Defrag Pro activation serial, Auslogics Disk Defrag Pro activation key, Auslogics Disk Defrag Pro lizenz code, Auslogics Disk Defrag Pro lizenz full, Auslogics Disk Defrag Pro code, Auslogics Disk Defrag Pro full keys...
Akıllı Defrag Algoritmaları
Program akıllı dosya yerleşimi için 4 algoritma sporu yapıyor; bu algoritmalar, olabildiğince spesifik optimizasyon ihtiyacınızı karşılayacak. Kullanım Erişim Zaman tarafından Optimize sık kullanılan dosyalar daha hızlı erişime sahip istediğinizde yöntemle. Sistem yükleme ve uygulama başlatmayı hızlandırmak için, Prefetch Layout algoritmasını en iyileştirme algoritmasını kullanın. Daha fazla dosya parçalanmasını azaltmak istiyorsanız, Değiştirme Süresine Göre Optimize Et'i seçin . Son olarak, Disk Alanı ile Eniyileştir algoritması, hangi dosya türlerinin veya tek tek dosyaların diskin daha hızlı bölümüne yazılması gerektiğini manuel olarak belirlemenizi sağlar.

İhtiyaçlarınızı karşılar
Akıllı algoritmalar ve çoklu zamanlama seçenekleri, dolandırmalarınızı PC kullanım stiliniz ve gereksinimlerinize uyacak şekilde özelleştirebilmenizi sağlar.
Endüstride kabul gören kalite
Özel Auslogics teknolojisi, PC üreticileri tarafından kullanılan ve uzmanlar tarafından tavsiye edilen çoklu testlerde güvenilir ve güvenilirdir.

Akıllı Defrag Algoritmaları
Önyükleme zamanı dolandırmak
SSD Sürücüleri için Algoritma
Disk Temizleme ve Kontrolü
Birleştirme Sihirbazı
Gelişmiş Zamanlama Seçenekleri
Tek Dosya veya Klasör Birleştirme
Parçalanmış Dosyaların Listesi
Parçalanmayı Önleme
Boş Alan Konsolidasyonu
Kaynak yönetimi
Performans Tabloları
VSS Uyumlu Algoritma

Auslogics Disk Defrag Pro Registration key: Q2CCB-R4VX7-H9SWW-9D539-UK3S2

Post a Comment

0 Comments