Photo Stamp Remover 9 Serial


Photo Stamp Remover 9 Key en série, Seriell, serye, serie, seriale
Photo Stamp Remover, Photo Stamp Remover 9, Photo Stamp Remover 9 serial, Photo Stamp Remover 9 key, Photo Stamp Remover 9 lizenz, Photo Stamp Remover 9 lisans anahtari, Photo Stamp Remover 9 lisans kodu, Photo Stamp Remover 9 etkinlestirme anahtari, Photo Stamp Remover 9 full key, Photo Stamp Remover 9 full serial, Photo Stamp Remover 9 full lizenz, Photo Stamp Remover 9 registerung key, Photo Stamp Remover 9 register key, Photo Stamp Remover 9 register code, Photo Stamp Remover 2017 serial, Photo Stamp Remover 2017 serial, Photo Stamp Remover 2018, Photo Stamp Remover 2018 key, Photo Stamp Remover 2018 serial, Photo Stamp Remover 2017 full key...

Filigran Çıkarıcı
Fotoğraf Damgası Sökücü, fotoğraflarda görülen filigran, tarih pulları ve diğer istenmeyen nesneleri kaldırabilen bir fotoğraf düzeltme yardımcı programıdır. Program, tamamen otomatik bir süreç sunarak seçilen alanı, seçimin çevresindeki piksellerden üretilen doku ile doldurmak için akıllı bir restorasyon teknolojisi kullanır; böylece kusur, görüntünün geri kalanına doğal olarak karışır. Kopyalama aracını kullanarak düzeltmek için saatlerce süren şey, Fotoğraf Damgası Çıkartıcı'nı kullanarak bir dakika içinde gerçekleştirilebilir.

İstenmeyen eserler yeni fotoğraflardan kaldır
Birden fazla fotoğraf rötuşlayın Photo Stamp Remover'ı kullanarak, tarih pulları, filigranlar, logolar ve istenmeyen nesneler gibi istenmeyen eserleri tamamen silebilirsiniz. 
Kırışıklıklar, sivilce ve dövmeler gibi yüz ve cilt kusurları da temizlenebilir. Çıkarılan eser alanı otomatik olarak oluşturulmuş doku ile doldurulur. Öyleyse, fotoğraf her zaman buna benzermiş gibi doğal görünüyor.

Eski fotoğrafları gençleştirin
Çoğu ailede, bir ömür boyu eğlenmek için korumak istedikleri yüzlerce fotoğraf var. Ne yazık ki, çoğu albümde, kitapta oturuyor veya kutularda gevşek oluyor, çiziklere kapılıyor ve kir birikiyor. Neyse ki, Fotoğraf Damgası Sökücü var. Fotoğrafları bilgisayara taramanızı ve çizik, çatlaklar ve toz lekelerini temizlemek için filigran sökücüyü kullanın.

Photo Stamp Remover 9 serial, Photo Stamp Remover 9 activation key
Photo Stamp Remover 9
Photo Stamp Remover 9, Photo Stamp Remover 9 serial, Photo Stamp Remover 9 key, Photo Stamp Remover 9 lizenz, Photo Stamp Remover 9 lisans anahtari, Photo Stamp Remover 9 lisans kodu, Photo Stamp Remover 9 etkinlestirme anahtari, Photo Stamp Remover 9 full key, Photo Stamp Remover 9 full serial, Photo Stamp Remover 9 full lizenz, Photo Stamp Remover 9 registerung key, Photo Stamp Remover 9 register key, Photo Stamp Remover 9 register code...

Kusurları fare tıklamasıyla çıkarın
Fotoğraf Damgası Sökücü ile, en az karmaşa ile fotoğrafları geri yükleyebilirsiniz. Programda bir fotoğraf açın, geri yüklenmesi gereken alanı seçin ve Önizleme'yi tıklayın. Gördüğünüz gibi, Başlat'ı tıklayın. Temelde bütün yapmanız gereken budur. Gelişmiş restorasyon algoritmasını kullanarak, program kusurlamayı otomatik olarak ortadan kaldırır. Kusurlar arka planda temiz şekilde harmanlanır.

Eserleri renklere göre kaldır
İstenmeyen eseri elle seçebilir veya rengi seçebilir ve filigran çıkarıcı, aynı renkteki eseri kaldıracaktır. Örneğin, aynı, koyu siyah renkli bir fotoğraf metin ve tarih damgalarını kaldırmanıza yardımcı olabilir.

Birden fazla fotoğraf rötuşlayın
Toplu iş modu desteğiyle filigran sökücü, aynı anda birden fazla fotoğrafı işleyebilmenizi sağlar. Örneğin, fotoğraf makinenizin birkaç fotoğraf bıraktığı bir tarih pulunu kaldırabilirsiniz. Damganın bulunduğu alanı tanımlayın ve iyileşme sürecine başlayın. Fotoğraf Damgası Sökücü, kahvelerinizi yudumlarken otomatik olarak tüm fotoğrafları tarih damgasını kaldıracak.

Büyük fotoğraf editörlerini kurmanıza gerek yok
Fotoğraf Damgası Sökücü, öncelikle daha zengin özelliklere sahip bir fotoğraf düzenleme paketi satın almadan ve kullanım kılavuzu ile birlikte çalışmaya başlamadan fotoğraflardan bazı eksiklikleri gidermek isteyen günlük, gündelik kamera sahiplerine yöneliktir.

Photo Stamp Remover 9 Key Serial Lizenz Lisans Anahtari Activation Key
PSR9-TYMGP-CPEXW-JNBJA

Photo Stamp Remover 2017 serial, Photo Stamp Remover, Photo Stamp Remover 9
Photo Stamp Remover key, Stamp Remover, Photo Stamp Remover, Photo Stamp Remover 9, Photo Stamp Remover 9 serial, Photo Stamp Remover 9 key, Photo Stamp Remover 9 lizenz, Photo Stamp Remover 9 lisans anahtari, Photo Stamp Remover 9 lisans kodu, Photo Stamp Remover 9 etkinlestirme anahtari, Photo Stamp Remover 9 full key, Photo Stamp Remover 9 full serial, Photo Stamp Remover 9 full lizenz, Photo Stamp Remover 9 registerung key, Photo Stamp Remover 9 register key, Photo Stamp Remover 9 register code, Photo Stamp Remover 2017, Photo Stamp Remover 2017 key, Photo Stamp Remover 2018, Photo Stamp Remover 2018 key...

Post a Comment

0 Comments