WinX HD Video Converter Deluxe Serial


WinX HD Video Converter Deluxe
Video Converter, HD Video Converter, WinX HD Video Converter Deluxe, WinX HD Video Converter Deluxe key, WinX HD Video Converter Deluxe serial, WinX HD Video Converter Deluxe lizenz, WinX HD Video Converter Deluxe full key, WinX HD Video Converter Deluxe full serial, WinX HD Video Converter Deluxe activation key, WinX HD Video Converter Deluxe activation code, WinX HD Video Converter Deluxe full activation serial.

WinX HD Video Converter Deluxe , Ultra HD video dönüştürücü , çevrimiçi (YouTube) video downloader, slayt gösterisi yapıcı ve video düzenleyici gibi hepsi birarada bir video yazılımı, herhangi bir SD, HD ve 4K çözünürlükte video dosyalarını kontrol edebilmenizi sağlar. PC. Donanım hızlandırma teknolojisi ile, birden fazla CPU çekirdeğinin aynı anda QSV ve CUDA / NVENC'yi kullanarak videoları kodlamak ve kod çözmek için kullanabiliyor ve bu da videoyu bir flaşla dönüştürmenize yardımcı oluyor!

Bu video dönüştürücü yazılım mükemmel, 1080p çok parçalı yüksek çözünürlüklü videoları destekler MKV, H.265, M2TS, AVCHD, MOD, HD video kamera videoları, Blu-ray videoları ve standart AVI, MPEG, MP4, WMV, MOV, VOB, FLV, Apple , iPhone, iPad , iPod, Apple TV, iTunes'da oynatmak için SD / HD videolarını dönüştürmek için 410+ dahili ön ayarlı cihaz profilleri , Android (Nexus, Samsung, HTC, RMVB, WebM, Google TV vb. Kindle Fire), Microsoft (Windows Phone, Yüzey, Xbox), Chromecast, Sony, Nokia Lumia, vb.

300'den fazla siteden video / müzik indirin
Vevo, YouTube, Facebook, DailyMotion, Vimeo, Yahoo, Break, SoundCloud, MTV, vb. Den hızlı 4K / 1080p video indirin. Yalnızca video indirin veya gerçek zamanlı olarak dönüştürün.

One Go'da 4K HD ve SD Videolarını Dönüştür
370+ yerleşik video ve ses codec bileşenleri ile, her türlü standart ve HD ve UHD videolarının ortam oynatıcılarınıza kolay bir şekilde uyum sağlamak için kusursuz bir şekilde dönüştürülüp sıkıştırılabileceğinden, örneğin MKV'den AVI / MP4'e, MTS'den emin olmanızı sağlar. / M2TS, MOV / MPEG, AVI'ye MP4, H264'e WMV ve MP3'den videoya müzik çıkarmak için.

Dünyanın 1 Numaralı Hızlı Hız, Diğerlerinden 5 kat Daha Hızlı
Dünyanın en gelişmiş Intel QSV, MMX-SSE, Nvidia CUDA / NVENC, Hyper-threading ve AMD 3DNow'u destekleyerek! WinX HD Video Converter Deluxe, dönüşüm hızını önemli ölçüde hızlandırarak kendisini UHD 4K / 1080p video ve çevrimiçi video indirmek için en hızlı araç haline getirir. Buna göre, PC'niz oyun oynamaya, dönüştürmeyi yaparken yük olmadan web'de gezinmeye açık.

Apple Android Cihazlar için 410+ Preset Profilleri
Çoğu insan yolculuk sırasında video oynatma düşüncesine sahip ancak M2TS ve MKV gibi tüm HD videoları oynatabilen hiçbir cep telefonu yok. Windows için bu HD video dönüştürücüsü (10) ile, herhangi bir videoyu iPhone / iPad / iPod / Surface / Windows Phone / Android sekmeleri / telefonlar gibi ortamlarda kullanmak için konsol / taşınabilir oynatıcılarınızla uyumlu hale getirebilirsiniz.

Çevrimiçi İndirici ve Video Dönüştürücü
Gelişmiş Online Video Download Motoru ile 30 saniyede 300 video sitesinde YouTube, Yahoo, Facebook, DailyMotion, Vimeo, Vevo, SoundCloud vb. Keskin 2160p / 4K video ve pop müzik video / ses dosyalarını indirmenize ve dönüştürmenize olanak tanır Çevrimdışı oynatma, ileri düzenleme veya DVD oluşturma için AVI, MPEG, WMV, MOV vb.

Kolaylıkla Düzenle / Kes / Birleştirme / Altyazı Videoları
Video klipler hazırlayabilmeniz ve kırpıp kırparak siyah kenarları kesmeniz veya yenisini yaratmak için birden fazla videoyu birleştirmeniz için canlı video düzenleme özellikleri vardır. Daha özel olarak, iç altyazı parçalarını etkinleştirmenin yanı sıra, internetten çevirmeden önce videolara indirilen harici SRT altyazı dosyalarını eklemenize izin verir.

Fotoğraf Resmi Oluştur ve Dönüştür Slayt Gösterisi Video
Bu video dönüştürücü ayrıca, JPG / PNG / BMP fotoğraflarınızdan bir flaşla slayt gösterisi yaratmak için bir bonus özelliğine sahiptir. Fotoğraf slayt gösterisi yapıcı ile hareketli slayt gösterisini arkadaşlarınızla E-posta ile paylaşabilir veya internete koyabilirsiniz. Resim slayt gösterisini arka plan müziği ile özelleştirebilir ve AVI, MP4, MKV, FLV, vb. Dönüştürebilirsiniz.

En Yüksek Mümkün Kalitede Çıktılı Video
Gömülü Yüksek Kalite Motoru ve "Yadif Çift Çerçeveler" De-interlacing Motoru görüntü kalitesini dinamik olarak optimize edebilir, gürültüyü azaltabilir ve netleştirmek için tanımlamayı ayarlayabilir. Bunun üzerine, tüm bit hızı ve çözünürlük parametreleri video kalitesini ve dosya boyutunu dengelemek için ayarlanabilir.

Çok parçalı HD Videolar için Rekabetçi Destek
BDAV, M2TS, MKV, AVCHD, HDTV ve MPEG-TS formatlarında çok yollu HD videolarını desteklemek için benzersiz bir teknolojiyle birçok rakibi yeniyor. Özellikle, dönüştürmeden önce birden fazla ses parçasından istediğiniz dil (leri) seçebilirsiniz. Otomatik hatalı verileri düzeltir ve kararlı bir video dönüştürme işlemi garanti eder.

WinX HD Video Converter Deluxe Download
WinX HD Video Converter Deluxe Serial, Key, Lizenz, Code: AF-VBVSVIJT-YOOBUX

Post a Comment

0 Comments